سیاسی

ادعای روزنامه دولت: وعده یک میلیون شغل «محقق شده» / تا پایان سال، حتی «بیشتر از وعده»، محقق می‌شود!

ادعای روزنامه دولت: وعده یک میلیون شغل «محقق شده»
/ تا پایان سال، حتی «بیشتر از وعده»، محقق می‌شود!

افزایش نرخ بیکاری بزرگترین عامل بارور شدن طوفان‌های اقتصادی شده بود، اما تصمیمات اتخاذ شده توسط دولت آن را نه تنها ضربه فنی کرده، بلکه باعث احیای قلبی اشتغال شده است، نشان به آن نشان که آمارها حکایت از این موضوع دارند که تنها در ۱۰ ماهه امسال، ۷۰۰ هزار بیمه شده اجباری جدید به جمع بیمه شدگان شاغلان اضافه شده است.

دولت سیزدهم در ۱۸ ماه سپری شده از عمرش، با وجود تحریم‌های اقتصادی با راه‌اندازی واحدهای راکد صنعتی، توسعه مشاغل خانگی، حمایت از کارآفرینان، توسعه تعاونی‌ها، ارائه مشوق‌های حمایتی از تولید کنندگان، در قالب راهبرد زیست بوم ملی اشتغال بار دیگر نهضت اشتغالزایی به کما رفته را احیا کرد. شاید احیای قلبی بهترین توصیف برای وضعیت بازار کار کشور باشد.

همه داده‌های مرکز آمار، سازمان تأمین اجتماعی و سامانه ملی رصد اشتغال حکایت از این موضوع دارند وعده داده شده اشتغال یک میلیون نفر در سال در دولت سیزدهم محقق شده و حتی در پایان امسال بیشتر از وعده داده شده، اشتغال بیشتری ایجاد خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

ایران رئیسی ، ایران مردم / ناهمخوانی آمارهای جذاب دولت با واقعیت‌های تلخ کف خیابان

اطلاعات «غلط» به رئیس‌جمهور می‌دهند؟ / آمار «اشتغال» اعلامی رئیسی، «نصف» اعداد رسمی «مرکز آمار» است

نماینده مجلس: اطرافیان رئیسی به او «آمار اشتباه» می‌دهند / آمار گرانی‌ها، بیکاری‌ها و اشتغال ارائه شده از سوی رئیس دولت در صحن مجلس ، «غیرواقعی» بود

سرانجام، داد «بهارستان» هم درآمد / خبرگزاری مجلس: خبرگزاری دولت، اصرار به آمارسازی دارد / ادبیات «ایرنا» علیه مجلس، توهین آمیز است + جدول

بازهم رئیسی، بازهم «آمار نادرست» / حداقل، آمار رسمی دولت خودتان را مطالعه می‌کردید + سند

مهاجری: دستاوردسازی‌ها و آمارسازی‌ها، دولت رئیسی را با سر به زمین خواهد زد

21220

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا