سیاسی

ادعای روزنامه دولت درباره «پشت پرده» بیانیه موسوی / «یک منبع مطلع امنیتی به شرط عدم افشای نامش»، چه گفت؟

ادعای روزنامه دولت درباره «پشت پرده» بیانیه موسوی / «یک منبع مطلع امنیتی به شرط عدم افشای نامش»، چه گفت؟

طبق اطلاعات موثق و مستند، بیانیه اخیر مسیرحسین موسوی از طریق اردشیر امیرارجمند به آن فتنه‌گر القا شده است.برنامه بعدی منافقین برای موسوی برای تاریخ ۲۵ بهمن طراحی شده که باز هم امیرارجمند بازیگر اصلی آن خواهد بود.

یک منبع مطلع امنیتی به شرط عدم افشای نامش گفت: اردشیر امیرارجمند همان زندانی فراری است که در جریان فتنه ۸۸ میرحسین را به شکل مرموز و تمام عیاری در اختیار گرفته، اداره می‌کرد و عامل اصلی خروج وی علیه نظام جمهوری اسلامی بود. این عنصر مرموز در همان مقطع بازداشت شد اما با استفاده از فرصت مرخصی از زندان، توسط گروهک منافقین از کشور فراری داده و به مقر آنها در اطراف پاریس منتقل شد.

سرویس اطلاعاتی فرانسه نیز با اغتنام از فرصت ارتباط خود با اردشیر امیرارجمند را تقویت کرد و گسترش داد و به‌تدریج وی را به عنوان منبع اطلاعاتی به استخدام خود درآورد.

این فرد آگاه اضافه کرد: با اینکه افراد شناخته شده دیگری در داخل تحت عنوان مشورت به میرحسین موسوی خط می‌دهند و برایش بیانیه می‌نویسند، اما همچنان مؤثرترین عنصری که به شکل سؤال برانگیزی اراده آن فتنه‌گر را دراختیار دارد و از قدرت وتوی نوشته‌ها و نظریات سایر خط‌ دهندگان به میرحسین برخوردار است همان اردشیر امیرارجمند است که طبق اطلاع موثق بیانیه اخیر میرحسین را با کمک محمد جواد اکبرین به نگارش درآورده و به آن فتنه‌گر متوهم ابلاغ کرده است.

بیشتر بخوانید:

واکنش حزب اتحاد ملت به بیانیه‌های خاتمی و موسوی

واکنش عباس عبدی به بیانیه خاتمی و موسوی / با سیاست‌های موجود، نمی‌توان به «بقا»، ادامه داد

حمله به پیشنهاد رفراندوم که توسط میرحسین موسوی مطرح شد

حمله تند روزنامه «جوان» به خاتمی و موسوی / روح بیانیه هر دو، «براندازی» است

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا