قزوین

اختصاص ۱۵میلیاردریال برای حمایت از صنعتگران حوزه کفش دانسفهان

اختصاص ۱۵میلیاردریال برای حمایت از صنعتگران حوزه کفش دانسفهان

به گزارش خبرگزاری recive از قزوین؛ رضا صفاری، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین در نخستین جلسه شورای راهبردی خوشه کفش دانسفهان که در محل فرمانداری بوئین زهرا برگزار شد؛ اظهارکرد: با توجه به نقش محوری و کلیدی خوشه‌های کسب‌وکار در نیل به اهداف سیاست‌های رونق تولید، حمایت از کالای ایرانی، اقتصاد مقاومتی و صنعتی کشور، خوشه صنعتی کفش دانسفهان با هدف ساماندهی صنوف تولیدکننده، برندسازی، بازاریابی، صادرات و اشتغال‌زایی مربوط به این کالا شکل گرفته است.
او با اشاره به جلسه شورای راهبردی تصریح کرد: هدف از شورای راهبری خوشه کفش دانسفهان برنامه‌ریزی سالیانه جهت تامین مواد اولیه ذی‌نفعان، توسعه فناوری و بهبود روش‌های تولید، برندسازی، توسعه بازار داخلی و خارجی، ایجاد شبکه‌های کسب‌وکار، حمایت جهت حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، برگزاری تورهای بازدید صنعتی و دوره‌های آموزشی برای ذی‌نفعان و غیره به طور جدی پیگیری می‌شود.
صفاری در ادامه افزود: در حال حاضر بیش از ۱۲۰واحد تولیدی و کارگاهی تولیدکننده کفش در منطقه دانسفهان شهرستان بوئین‌زهرا مشغول به فعالیت هستند.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان از اختصاص ۱۵میلیارد ریال جهت حمایت از اعضای خوشه کفش دانسفهان با برنامه‌ریزی سه ساله خبر داد.
در این جلسه ادیب رامندی فرماندار بوئین زهرا، حجت الاسلام والمسلمین عرب مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، بارگاهی مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری و جمعی از تولیدکنندکان کفش دانسفهان حضور داشتند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا