اجتماعی

اختصاص بودجه ۵هزار میلیارد تومانی برای نوسازی مدارس

اختصاص بودجه ۵هزار میلیارد تومانی برای نوسازی مدارس

قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش در جمع مدیران و اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش استان آذربایجان‌غربی اظهارداشت: نظام تعلیم و تربیت باید به دنبال انسان‌سازی باشد و انسان متعالی را تحویل جامعه دهد و آموزش و پرورش یک نهاد بزرگ در سیستم تربیتی نظام است و همه ارکان نظام باید توجه جدی و کافی به این مجموعه داشته باشند.

وی گفت: ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای موضوع محرومیت‌زدایی اختصاص یافته که رقم خوبی است و باید برای این مهم برنامه ریزی های لازم از سوی وزارتخانه و استان ها انجام شود.

احمدی لاشکی در خصوص موضوع املاک و اسناد آموزش و پرورش تصریح کرد: همه املاک متعلق به آموزش و پرورش باید احصاء شده برای اخذ سند اقدام شود، استان آذربایجان غربی در این موضوع یکی از استان های برتر کشور است و مجموعا برای ٧۶ درصد املاک خود را سند رسمی اخذ نموده است.

معاون وزیر در رابطه با سفر هیئت دولت به استان آذربایجان‌غربی بیان کرد: مقدمات سفر هیئت دولت به استان آذربایجان غربی فراهم شده و مشکلات و موضوعات مربوطه جمع آوری و بعضاً رسیدگی شده است، در این راستا امروز با بیش از ۶٠٠ نفر از فعالان در آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی دیدار و گفت و گو داشتیم؛انشاالله برای رسیدگی و حل موضوعات مطروحه برنامه ریزی‌های لازم صورت خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

پاداش بازنشستگی معلم، هدیه ساخت مدرسه شد

واکنش آموزش و پرورش به تداوم خشونت فیزیکی معلمان علیه دانش‌آموزان

۴۷۲۳۱

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا