اخبار ورزشی

احتمال محرومیت تیم‌های سوپرلیگ اروپا

احتمال محرومیت تیم‌های سوپرلیگ اروپا

به گزارش خبرگزاری recive؛ حواشی و درگیری ها بر سر سوپرلیگ اروپا همچنان ادامه دارد و در تازه ترین اتفاق، احتمال محرومیت سه تیم اصلی و پایه گذار این رقابت بالا رفته است. یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا ممکن است با تحریم هایی از جمله محرومیت از رقابت های اروپایی مواجه شوند زیرا قاضی جدید دادگاه مادرید حکم صادر شده مبنی بر توقف روند دادرسی یوفا علیه تیم های سوپرلیگ اروپا را لغو کرده است.
یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا تنها تیم هایی هستند که هنوز رسماً در پروژه سوپرلیگ اروپا حضور دارند. یوفا یک سال پیش و به هنگام اعلام تشکیل این رقابت، تمام تیم های حاضر در آن را با جریمه ۱۰۰ میلیون یورویی و محرومیت از رقابت های اروپایی تهدید کرد.
با این حال، دادگاه مادرید حکمی را برای یوفا وضع کرده بود که بر اساس آن یوفا نمی توانست علیه باشگاه های درگیر در سوپرلیگ اروپا اقدامی کند. این قضیه اکنون تغییر کرده است زیرا یوفا در دادگاه تجدید نظر برنده شد و این حکم لغو شده است. این مسئله بدان معناست که یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا ممکن است از سوی یوفا با محرومیت مواجه شوند. حال باید دید یوفا چه اقدامی خواهد کرد و این سه غول اروپایی با چه عواقبی رو به رو خواهند شد.

بیشتر بخوانید:
مشاجره لفظی یک ایرانی با ستاره ورزش جهان
نویدکیا: باید از آخرین شانس صعودمان استفاده کنیم
حضور جنجالی مادر امباپه در قطر/عکس
۲۵۳۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا