اخبار ورزشی

احتمال لغو سفر اینفانتینو به تهران

احتمال لغو سفر اینفانتینو به تهران

به گزارش خبرگزاری recive، احسان اصولی در خصوص سفر جیانی اینفانتینو که قرار بود در بهمن ماه به تهران انجام شود اظهار داشت: او در دیداری که با ریاست فدراسیون در قطر داشت قول داد که برای بازی ۱۲ بهمن ماه مقابل امارات به تهران سفر کند و مجموعه‌ای از برنامه‌ها برای حضور وی اتفاق افتاد اما در حال حاضر به خاطر بحث کرونا زمزمه‌هایی مطرح شده که این سفر انجام بشود یا خیر. هنوز در واقع خیلی مشخص نیست. اگر او به ایران سفر کند خیلی مسائل می شود با حضور وی برطرف شود.

وی افزود:مهمترین دغدغه ما منابع مالی در فیفا و AFC است که به خاطر تحریم‌های طالمانه علیه کشور دسترسی به این منابع میسر نیست. خود رئیس فیفا هم چند بار مکاتباتی در این زمینه داشت و حتی شنیدم او یکبار در توکیو حضور داشته و در جلسه پیگیر این موضوع شده و طرح موضوع کرده اما پاسخ منفی شنیده است. امیدوارم این رویکرد تغییر کند تا این رفتار غیر انسانی به پایان برسد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال که با برنامه سلام صبح بخیر صحبت می‌کرد در خصوص اینکه در صورت لغو حضور اینفانتینو در تهران تماشاگران وارد ورزشگاه می‌شوند یا خیر گفت: در بحث حضور تماشاگر همه چیز منوط به  تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا است. هنوز این ستاد چیزی را به ما اعلام نکرده چون هرگونه تجمع و برگزاری مراسم باید زیر نظر این ستاد صورت بگیرد و به همین علت هنوز چیزی به فدراسیون فوتبال اعلام نشده است.

اصولی در خصوص دستیاران پیشنهادی وحید شمسایی عنوان کرد: او ۲ نفر را پیشنهاد داد و قرار است این نفرات مراحل مذاکره و فنی را طی کنند. ما هم گردش کار این موضوع را گرفتیم و امیدوارم هر چه زودتر در این مورد تصمیم نهایی را بگیریم. در مورد قرارداد خود آقای شمسایی یکسری کارهای اداری وجود دارد که بعد از طی شدن این قرارداد هم امضا خواهد شد.

۲۵۶ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا