موبایل

احتمال عرضه نسخه تاشوی آیفون در سال ۲۰۲۵ قوت گرفت

احتمال عرضه نسخه تاشوی آیفون در سال ۲۰۲۵ قوت گرفت

شایعه‌های جدید حاکی از آن هستند که کمپانی آپل قصد دارد تا نسخه تاشوی سری همراه‌های هوشمند آیفون را در سال ۲۰۲۵ میلادی به بازار روانه کند.
 
به گزارش recive و به نقل از  cnet، همراه‌های هوشمند تاشوی اندرویدی در سال‌های اخیر وارد بازار همراه‌های هوشمند شده اند. در این میان سامسونگ نیز با عرضه دو محصول گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ خوش درخشیده است و کمپانی‌های دیگری نظیر موتورولا و گوگل نیز به این عرصه وارد شده یا در اینده‌ای نزدیک وارد خواهند شد.
 
با این حال کمپانی اپل اندکی از این قافله عقب مانده است و به ترند همراه‌های هوشمند تاشو نپیوسته است. البته پیش از این شایعاتی درباره عرضه ایفون تاشو به نام آیفون فلیپ به گوش رسیده بود اما اخبار جدیدتر حاکی از آن هستند که این همراه هوشمند احتمالا تا سال ۲۰۲۵ به بازار عرضه نخواهد شد.
 
 
 
تاریخچه عرضه همراه هوشمند تاشو توسط اپل بسیار طولانی است. پیش از این در سال ۲۰۱۷ میلادی پیش بینی شده بود که یک آیفون تاشو در سال ۲۰۲۰ میلادی به بازار عرضه می‌شود و همان طور که می‌دانیم این اتفاق به وقوع نپیوست. تحلیلگرتن و افشاگران از آن زمان تا کنون تاریخ‌های متعددی را برای عرضه نسخه تاشوی آیفون گمانه زنی کرده اند اما صحت هیچ کدام تا به امروز تایید را رد نشده است.
 
البته آنچه واضح است این است که اپل به بازار همراه‌های هوشمند تاشو نظر دارد و در همین راستا از چند سال قبل پتنت هایی را برای مکانیزم‌های مختلف تا شدن به ثبت رسانده است اما تاریخ عرضه چنین محصولی را مشخص نکرده است. سوالی که در اینجا مطرح می‌شود آن است که ایا هر کدام از این پتنت‌ها به بازار عرضه خواهند شد و اگر این طور است چه زمانی این اتفاق می‌افتد؟
 
جدیدترین شایعات عرضه شده از سوی تحلیلگری به نام راس یانگ حاکی از آن است که نسخه از آیفون تاشو در سال ۲۰۲۵ میلادی به بازار عرضه خواهد شد. پیش از این شایعات سال ۲۰۲۱ را به تاریخ احتمالی عرضه این محصول خوانده بودند اما این سال هم بدون عرضه این گجت طی شد.
 
مینگ چی کو به عنوان تحلیل گر اپل در گزارش مارس ۲۰۲۱ خود مدعی شده است که بهترین زمان عرضه آیفون تاشو در سال ۲۰۲۳ است. بنابر گفته‌های کو اپل پیش از عرضه چنین دستگاهی به بازار می‌بایست فناوری و تولید انبوه آن را مورد بررسی قرار بدهد و به همین دلیل هنوز هم باید چند سالی را چشم انتظار این گجت جدید باشیم.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا