سمنان

اجرای طرح تشدید نظارت بر پایانه های مسافربری در استان سمنان

اجرای طرح تشدید نظارت بر پایانه های مسافربری در استان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ، مهدی یحیایی با اعلام این خبر افزود: با توجه به فرارسیدن اربعین حسینی و اعزام کاروان های زیارتی به مقصد مرزهای کشور ، گشت های مشترک بازرسی و نظارت بر قیمت بلیت ها در قابل طرح نظارتی با همکاری دستگاه های زیربط در سطح استان انجام می شود.

وی افزود بمنظور جابجایی مسافرین اربعین حسینی و جلوگیری از تضییع حقوق مصرف کنندگان و رضایتمندی هم استانی ها ، نظارت های میدانی بر پایانه های مسافربری در قالب گشت های مشترک بازرسی افزایش و به صورت مستمر ادامه دارد.

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: نظارت بر پایانه های مسافربری و همچنین واحدهای صنفی عرضه کننده مواد غذایی و بهداشتی در پایانه ها با مشارکت دستگاه های اجرایی استان از جمله صنعت ، معدن و تجارت ، حمل و نقل و پایانه ها ، تعزیرات حکومتی با هدف نظارت بر عملکرد پایانه های مسافربری و تنظیم بازار خدمات سفر انجام می گردد.

مهدی یحیایی اضافه کرد: هم استانی های عزیز می توانند هرگونه گرانفروشی درخصوص افزایش قیمت بلیط را از طریق سامانه یکپارچه پاسخگویی ۱۲۴ به اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان و شهرستانهای تابعه منعکس نمایند تا در اسرع وقت توسط بازرسان این اداره کل به شکایات و موارد ارسالی رسیدگی شود.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا