سمنان

” ابراهیم پورتقی” به عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان منصوب شد

” ابراهیم پورتقی” به عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان منصوب شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، فرشید فلاح در این ابلاغ با تشکر از زحمات زهرا پورکلهر و پذیرش استعفای وی از سمت مدیر روابط عمومی این اداره کل، ابراهیم پورتقی را به عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان منصوب کرد.

در ابلاغ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: نظر به سوابق جنابعالی در عرصه تعامل با رسانه ها و اصحاب فرهنگ و هنر، جنابعالی را به عنوان مدیریت روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب می نمایم. انتظار دارم اجرای منویات مقام معظم رهبری در عرصه فرهنگ و هنر با توجه به رویکردهای محتوایی دولت سیزدهم آیت الله رئیسی و اهداف تحول خواهانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نصب العین قرار داده با رعایت اخلاق اسلامی و شئونات فرهنگی مورد انتظار از این اداره کل وظایف محوله را به انجام رسانید.

در بخش دیگری از این ابلاغ می خوانیم: روابط عمومی به عنوان بازوی مدیریتی هر نهاد می تواند، رشد و تعالی و همگرایی و مودت در خانواده بزرگ فرهنگ و هنر استان سمنان را زمینه سازی کند و وقت گذاری، تعامل، هم نوایی داخل مجموعه و نیز ایجاد همگرایی در عرصه فرهنگ و هنر از اولویت های کاری مدنظر جنابعالی باشد.

ابراهیم پورتقی دانش آموخته رشته ارزیابی مدیریت فرهنگی است و پیش از این سمت‌های مختلف از جمله مدیر روابط عمومی، سرپرست مطبوعات و فضای مجازی، مدیر مجتمع فرهنگی و هنری کومش، رابط امور استانها، مسئول امور شهرستانهای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان را نیز عهده دار بوده است.

وی با داشتن سابقه بیش از دو دهه فعالیت رسانه ای، عنوان کارمند نمونه و روابط عمومی برتر از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نیز در این کارنامه خود دارد.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا