سمنان

” ابراهیم پورتقی” به عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان منصوب شد

” ابراهیم پورتقی” به عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان منصوب شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، فرشید فلاح در این ابلاغ با تشکر از زحمات زهرا پورکلهر و پذیرش استعفای وی از سمت مدیر روابط عمومی این اداره کل، ابراهیم پورتقی را به عنوان مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان منصوب کرد.

در ابلاغ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: نظر به سوابق جنابعالی در عرصه تعامل با رسانه ها و اصحاب فرهنگ و هنر، جنابعالی را به عنوان مدیریت روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب می نمایم. انتظار دارم اجرای منویات مقام معظم رهبری در عرصه فرهنگ و هنر با توجه به رویکردهای محتوایی دولت سیزدهم آیت الله رئیسی و اهداف تحول خواهانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نصب العین قرار داده با رعایت اخلاق اسلامی و شئونات فرهنگی مورد انتظار از این اداره کل وظایف محوله را به انجام رسانید.

در بخش دیگری از این ابلاغ می خوانیم: روابط عمومی به عنوان بازوی مدیریتی هر نهاد می تواند، رشد و تعالی و همگرایی و مودت در خانواده بزرگ فرهنگ و هنر استان سمنان را زمینه سازی کند و وقت گذاری، تعامل، هم نوایی داخل مجموعه و نیز ایجاد همگرایی در عرصه فرهنگ و هنر از اولویت های کاری مدنظر جنابعالی باشد.

ابراهیم پورتقی دانش آموخته رشته ارزیابی مدیریت فرهنگی است و پیش از این سمت‌های مختلف از جمله مدیر روابط عمومی، سرپرست مطبوعات و فضای مجازی، مدیر مجتمع فرهنگی و هنری کومش، رابط امور استانها، مسئول امور شهرستانهای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان را نیز عهده دار بوده است.

وی با داشتن سابقه بیش از دو دهه فعالیت رسانه ای، عنوان کارمند نمونه و روابط عمومی برتر از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نیز در این کارنامه خود دارد.

46

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا