سیاسی

آیت‌الله نوری همدانی: اسرائیل، «امسال» سقوط می‌کند

آیت‌الله نوری همدانی: اسرائیل، «امسال» سقوط می‌کند

آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید شیعه، امروز در پایان درس خارج حوزه، گفت: امسال روز قدس از هر سال حساس‌تر به نظر می‌رسد و بایستی مسلمانان جهان با شکوه‌تر و با قدرت و وحدت بیشتر در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند.
وی افزود: مسلمین می‌دانند که اساسا اسراییل حرکات مذبوحانه‌ای انجام می‌دهد و از لحاظ سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و نظامی فعلا بسیار ضعیف است. از این جهت لازم است مسلمانان برای اعلام نزدیکی سقوط اسراییل با شکوه و عظمت در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند و نفرت خودشان را از آمریکا و ایادی او و صهیونیست‌ها نشان دهند.
مرجع تقلید شیعیان اضافه کرد: مسلمانان مطمئن باشند که رژیم صهیونیستی روزهای آخر را می‌گذراند و نفس‌های آخر را می‌کشد، باید با قدرت خودمان به میدان بیاییم و عظمت و قدرت مسمانان را به جهان نشان دهیم.
وی در پایان تصریح کرد: از روزی که امام(ره) فرمود اسراییل غده سرطانی است، مسلمین جلو آمدند و قدرت خود را نشان دادند. ان‌شاءالله امسال سال سقوط این غده سرطانی است.

بیشتر بخوانید:

فرمانده کل ارتش: علائم «فروپاشی» رژیم صهیونیستی را شاهد هستیم

پاسخ کوبنده فرمانده‌کل ارتش ایران به تهدید رئیس ستاد ارتش اسرائیل

سخنگوی سپاه: «مهاجرت معکوس» ۲ میلیون نفر از اسرائیل در حال شکل‌گیری است / در یک سال اخیر، «۱۰ هزار عملیات» علیه اسرائیلی‌ها انجام شده

بیانیه وزارت دفاع: جهان، «به‌زودی» شاهد «فروپاشی» هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی خواهد بود

۲۱۲۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا