فرهنگ و هنر

آنجلینا جولی بازیگران جدید فیلمش را معرفی کرد

آنجلینا جولی بازیگران جدید فیلمش را معرفی کرد

آنجلینا جولی کارگردانی فیلم «بدون خون» ‌را برعهده دارد. او بازیگرانش را انتخاب کرده و از سلما هایک و دمین بشیر دعوت کرده تا به عنوان بازیگر در این فیلم حضور داشته باشند.

جولی علاوه بر کارگردانی وظیفه نویسندگی و تهیه‌کنندگی این فیلم را هم برعهده خواهد داشت.

آنجلینا جولی این فیلم را با کمپانی مستقل فری‌منتل می‌سازد. او در ماه مارس (اسفند) قراردادی ۳ ساله با این کمپانی برای تولید فیلم بست و همان موقع اعلام شد اولین کار این قرارداد ساخته شدن فیلم «بدون خون» خواهد بود.

طبق این قرارداد فیلم‌های داستانی، مستند و سریال قرار است، تولید شوند و جولی ممکن است علاوه بر کارگردانی، بازیگری در برخی از این پروژه‌ها را هم انجام دهد.

همان طور که پیشتر اعلام شده بود این پروژه در ماه می امسال در ایتالیا تولید می‌شود، کار عکس‌گرفتن از لوکیشن‌های فیلم در منطقه پولیا و باسیلیکاتا و رم ایتالیا شروع شده است.

این فیلم با اقتباس از رمان پرفروشی نوشته الساندرو باریکو نوشته شده و داستانش پس از درگیری با یک ناشناس رخ می‌دهد و از آن به عنوان بررسی حقایق جهانی درباره جنگ، تروما، حافظه و شفا یاد شده است.

«بدون خون» پنجمین فیلم جولی به عنوان کارگردان است. او از اینکه دارد در ایتالیا کار می‌کند ابراز خوشوقتی کرد و از کتاب باریکو به عنوان کتابی با شعر و احساسات منحصر به فرد یاد کرد که نگاهی خاص به جنگ دارد.

او افزود: «این کتاب به سوال‌هایی می‌پردازد که پس از آسیب دیدن یا فقدان‌ها یا بی‌عدالتی برایمان مطرح می‌شود.»

کمپانی فری‌منتل به تازگی برای فیلم «هشت کوه» ساخته فلیکس ون‌گرونیگن و شارلوت واندرمیرش از کن جایزه برد. «دست خدا» ساخته تحسین شده پائولو سورنتینو نیز متعلق به همین کمپانی بود.

۵۷۲۴۵

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا