اخبار ورزشی

آقای پاس لیگ در تست اعتماد به نفس

آقای پاس لیگ در تست اعتماد به نفس

سعید صادقی یکی از چهره های شاخص فصل ۰۲-۱۴۰۱ بود که عنوان آقای پاس لیگ بیست و یکم را به خود اختصاص داد. او به واسطه این عملکرد به اردوی تیم ملی هم دعوت شده و در حال حاضر کنار دیگر ملی پوشان در دوحه به سر می برد.
سعید در لیگ بیست و یکم جزو موثرترین و پربازده ترین بازیکنان در فاز تهاجمی بود. او ضمن اینکه با ۱۴ پاس گل، آقای پاس فصل شد، با زدن ۷ گل در کنار مرتضی تبریزی بهترین گلزن گل گهر هم لقب گرفت.
صادقی به واسطه این عملکرد خوب، مورد توجه چند تیم بزرگ از جمله استقلال و پرسپولیس قرار گرفته و توسط اسکوچیچ به تیم ملی ایران هم دعوت شده است. هافبک گل گهر فارغ از هیاهوی بازار نقل و انتقالات در دوحه به سر می برد و در تلاش است تا بتواند نظر کادر فنی تیم ملی را برای تداوم حضورش جلب کند.
بازیکنی که با ۱۴ پاس گل و ۷ گل روی ۲۱ گل تیم باشگاهی خود تاثیر مستقیم داشته، قطعا پتانسیل درخشش در تیم ملی را هم دارد. البته هافبک گل گهر در حال پشت سر گذاشتن یک آزمون مهم است؛ آزمونی که می تواند او را به یک ملی پوش ثابت در سال جام جهانی تبدیل کند. کنار آمدن با جو متفاوت تیم ملی و کار کردن در این جو با اعتماد بنفسی مشابه عرصه باشگاهی، می تواند صادقی را به یک مهره استراتژیک در تیم اسکوچیچ تبدیل کند.

۲۵۱ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا