سمنان

آغاز پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان اتوبوسی در استان سمنان

آغاز پیش فروش بلیت های نوروزی ناوگان اتوبوسی در استان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان غلامرضا طحان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان در حاشیه بازدید از پایانه حمل و نقل مسافری سمنان از آغاز پیش فروش بلیت‌ های نوروزی ناوگان اتوبوسی به صورت اینترنتی خبر داد و گفت: برای انسجام بهتر در پیش‌فروش از هفتم اسفندماه عموم مردم می‌توانند به صورت حضوری نیز برای خرید بلیت اقدام نمایند.

وی ادامه داد: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ پیش بینی حجم بالای استفاده از ناوگان مسافری در هفته پایانی اسفند وجود دارد، از این‌رو طرح نوروزی نیز از ۲۴ اسفند و زودتر از سالیان قبل آغاز خواهد شد.

طحان یادآور شد: پیش بینی می‌شود امسال افزایش ۱۵ درصدی سفرهای نوروزی با ناوگان حمل و نقل جاده ای داشته باشیم، از این رو حداکثر ظرفیت‌ها به کار گرفته شده تا خدمات شایسته‌ای به هم‌میهنان ارائه شود و انتظار می رود با توجه به هماهنگی بعمل آمده با انجمن صنفی برای حضور ناوگان کشیک و برقراری سرویس های ویژه نوروزی هیچگونه مشکلی وجود نداشته باشد.

وی با اشاره نقش موثر مدیران فنی شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای در افزایش ایمنی ناوگان توضیح داد: در بازه طرح نوروزی موضوع نظارت بر شرکت‌ها و ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافربری در دستور کار ویژه است و بازرسان این حوزه نظارت مضاعف و مستمری را بر قیمت بلیت، عملکرد مدیران فنی و رعایت دیگر دستورالعمل های مربوطه خواهند داشت.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان هدف از تمامی اقدامات کنترلی و نظارتی بر فعالیت ناوگان عمومی حمل مسافر را افزایش ضریب ایمنی سفرها و ارائه خدمات مطلوب و حداکثری به زائران و مسافران دانست و افزود: چشم انداز ما دستیابی بالای ۵۰ درصد مسافرت های جاده ای از طریق ناوگان عمومی است که نقش به سزایی در ایمنی سفر، کاهش ترافیک و آلودگی هوا دارد.

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا