اخبار استانها

آغاز ستاد پزشکیان به عنوان اولین ستاد انتخاباتی در آذربایجان‌غربی

آغاز ستاد پزشکیان به عنوان اولین ستاد انتخاباتی در آذربایجان‌غربی

به گزارش خبرگزاری recive از آذربایجان‌غربی، در حالی که تبلیغات انتخاباتی و فعالیت پرشور کاندیداهای ریاست جمهوری در استان‌های مختلف بخصوص آذربایجان‌غربی شکل نگرفته است، ستاد انتخاباتی “مسعود پزشکیان” با حضور آحاد مردم آغاز بکار کرد.

اداره کشور نیازمند متخصصین در تمامی حوزه‌ها است

علیرضا رادفر رئیس ستاد مرکزی آذربایجان‌غربی ،پزشکیان در مراسم افتتاحیه ستاد انتخاباتی این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در آذربایجان‌غربی گفت: اداره کشور نیازمند متخصصین در تمامی حوزه‌ها است، رجوع به نخبه‌ها و میدان دادن به این بزرگواران باعث اداره با برنامه کشور می‌شود.

وی با اشاره به جمله طلایی پزشکیان که گفته بود، من تخصص‌گرا هستم، افزود: جایگاه ریاست جمهوری باید در حد شخص دوم مملکت باشد نه اشخاصی که دنبال منفعت و سودجویی هستند.

رادفر ادامه داد: ارومیه مرکز رای به آقای پزشکیان است و این مهم، نیازمند حضور و حمایت همه‌ی جانبه مردم شریف استان آذربایجان غربی است.

رییس ستاد مرکزی پزشکیان درباره او توضیح داد: پزشکیان فردی پاکدست و مردم محور می‌باشد که درد مردم را با جان و دل درک کرده است و با حضور چندین ساله در مجلس شورای اسلامی فردی مردم مدار می‌باشد.

به اعتقاد رادفر، قهر از صندوق رای باعث کوچکتر شدن سفره‌ی مردم شده و باعث بزرگتر شدن رانت و اختلاس سواستفاده کنندگان می‌شود.

وی در نهایت از احاد مردم درخواست کرد با حضور پرشور در پای صندوق رای حمایت خود را از شخص دکتر پزشکیان اعلام کنند.

پزشکیان فرزند آذربایجان‌غربی، خدمتگزار و پرچم‌دار این مرز و بوم در عرصه ملی است‌

قربانعلی سعادت استاندار اسبق آذربایجان غربی در مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی مسعود پزشکیان در آذربایجان‌غربی با اشاره به مجاهدت‌های پزشکیان در دوران جنگ و انقلاب، گفت: پزشکیان خدمتگزار و پرچم‌دار این مرز و بوم در عرصه ملی است‌.

وی ادامه داد: پزشکیان در دل این ملت رشد کرده و میوه داده است.

سعادت با بیان اینکه امروز زمان قهر با انتخابات نیست، افزود: سرنوشت جوانان این مرز و بوم به دست خود آنان رقم می خورد.

وی با بیان اینکه پزشکیان برای اصلاح وضع موجود آمده است، گفت: امیدواریم با حمایت و مشارکت تمام اقشار جامعه در مدیریت کشور نقش داشته باشیم چرا که دیگر فرصتی برای پشیمانی نیست.

46

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا